Kim jesteśmy?

Responsywnie.pl to grupa pasjonatów, która za pośrednictwem portalu chciałaby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym głównie marketingu i sposobów na sprzedaż w internecie.  

Czym się zajmujemy?

Dostarczamy najlepszych, przydatnych i co najważniejsze sprawdzonych informacji z szeroko pojętego świata marketingu internetowego i  sprzedaży. Nie jest obce nam również doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu stronami oraz sklepami internetowymi.

O czym piszemy na responsywnie.pl ?

Odwiedzając nasz portal dowiesz się m.in. jak dobrze przygotować się do sprzedaży w internecie, jak prowadzić nowoczesną komunikację w social mediach i uniknąć przy tym wielu błędów. Ponadto poznasz wiele ciekawych narzędzi oraz sprawdzonych sposobów, aby skutecznie docierać w nowe miejsca i sprzedawać jeszcze więcej.

Co zyskasz odwiedzając nas regularnie?

Każdego tygodnia zapewniamy dawkę wiedzy, dzięki której Twój plan zarówno na marketing, sprzedaż, czy social media będzie mógł zostać rozwinięty o nowe możliwości i zastrzyk świeżości, którą docenią Twoi odbiorcy i co z pewnością przełoży się na wzrost sprzedaży.